Artimiausi rengniai

Sakoma, jei nori laimėti loterijoje, pirmiausia turi nusipirkti loterijos bilietą, argi ne taip? Visata pildo norus tuomet, kai žino ką pildyti. Ar žinai ko nori? Ar tau patinka Tavo gyvenimas? Kas patinka ir ką norėtum keisti? Ko norėtum atsisakyti, norėtum, kad dingtų kaip dūmas iš Tavo dienų, o ką nori tęsti, puoselėti ir auginti? Ar yra dalykų, kurių norisi, kad didėtų daugėtų? Ko sau palinkėtum?
Kad atsakytum į šiuos klausimus, turi skirti sau laiko. Laiko pagalvoti, išsigryninti, nes mes juk vis nuolat bėgam, rūpinamės kitais ir mūsų norai, svajonės lieka kažkur tyliai kamputyje “gersniems laikams”. Kiekvieno mėnesio mėnulio jaunaties laikas yra ypač tinkamas laikas “susirinkimui” savęs. O išties, tiesa ta, kad pats svarbiausias dalykas visgi yra ne mėnulio ritmai, o laikas, kai mes pabūname su savimi. Tad kviečiu puodeliui arbatos, smagiam žurnalų vartymui, gražios muzikos klausymui, pagalvojimams, paklausymams ir požiūrio plėtimui su manimi, koliažais ir vizualiniu sąmoningumo žaidimu “Points of You”.

__________

-> JEI esate šešiese ir norite asmeninio laiko arba jei norite koliažo išvažiuojamojo užsiėmimo savo mieste ar savo darbo vietoje – susirašykime noriu@essu.eu

__________

Grupėje tik 8 merginos. Užsiėmimai vyks Lazdynuose – tiksli vieta bus patikslinta užsiregistravusioms. Dalyvio vieta garantuojama iš anksto apmokant dalyvio mokestį (užsiregistravus, gausite sąskaitą)
Ką veikiame per užsiėmimą? Kiek jis trunka? Kokias priemones reikia turėti?  Visa informacija ČIA

Jei turi klausimų – susisiek el. paštu  noriu[eta]essu.eu