Apie

KOLIAŽO UŽSIĖMIMAS – tai, smagus laikas grupei kolegų, draugių susibūrimui ar mergvakariui!

Sakoma, jei nori laimėti loterijoje, pirmiausia turi nusipirkti loterijos bilietą, argi ne taip? Visata pildo norus tuomet, kai žino ką pildyti. Ar žinai ko nori? Ar tau patinka Tavo gyvenimas? Kas patinka ir ką norėtum keisti? Ko norėtum atsisakyti, norėtum, kad dingtų kaip dūmas iš Tavo dienų, o ką nori tęsti, puoselėti ir auginti? Ar yra dalykų, kurių norisi, kad didėtų daugėtų? Ko sau palinkėtum? Ar Tavo gyvenimas pripildytas visko, ko trokšta širdis? Ar žinai ko ji trokšta? Ar esi patenkinta savo gyvenimu? Ar jis nudažytas Tavo mėgiamomis spalvomis ir paskanintas Tavo mylimais skoniais? O kas Tau yra “skanu”? Ar tu laiminga? Ką jauti? Ko nori? Apie ką svajoji?
 
 
Užsiėmimo tikslas.

Susikoncentruoti į savo norus ir “užsiburti” teigiama augimo ir norų pildymosi energija, juk ši energija taip reikalinga, kad norai virstų motyvacija veikti ir turėti. Susikurti norų ir svajonių koliažą, kuriame matytųsi ir jaustųsi svajonių “priminimai ir užfiksavimai”, juk aplinkos triukšme dažnai pamirštume ir pametame savo svajones.

Ką veiksime?
Užsiėmimo metu stabtelėsime ir pasistengsime išgirsti ką sako mūsų vidus, apie ką nori pasakyti mūsų širdis, kokie yra tikrieji mūsų norai. Pabandysime išsigryninti, kas yra mums svarbiausia ir kuria linkme norime judėti. Nustatysime gyvenimo sritis, kurios Jums yra pačios svarbiausios ir išsiaiškinsime ko norėtumėte būtent tose srityse. Rašysime naują savo svajonių gyvenimo scenarijų!

Na ir žinoma:
  • Gersime arbatą ir bendrausime;
  • Plėsime požiūrį ir dalinsimės įžvalgomis;
  • Klijuosime svajonių koliažą (1.5 val);
  • Ieškosime atsakymų su sąmoningumo žaidimu “Points of you” (1.5 val);
  • Kursime draugystę su savimi ir aplinka;
Trumpai: KURSIME FOTOBURTĄ!

Ką atsinešti?
  • Lengvumo būseną, nes užsiėmimas yra skirtas atsipalaidavimui ir smagiam pabuvimui;
  • Norą ir tikėjimą, jog norai pildosi;
  • Patogią aprangą ir šiltas kojines (sėdėsime ant žemės);
  • Visomis priemonėmis bus pasrūpinta, atsinešti nereikia.
 
 
Užsiėmimą veda Eglė Paplauskienė, prekinio ženklo  ESSU Design kūrėja, didelė foto koliažų mylėtoja ir klijuotoja, Points of You sąmoningumo žaidimo praktikė.

Išvažiuojamoje grupėje (Essu koliažai atvyksta pas Jus) gali būti nuo 7 iki 12 žmonių. ESSU studijoje užsiėmimo metu būna iki 7 žmonių. Užsiėmimas trunka apie 3-3,5 val. ir pasidalina perpus: apie 1,5 val. skirta Points of You žaidimui ir apie 1,5 val. svajonių koliažo kūrimui. Temos gali būti įvairios, parenkamos pagal pageidavimus: norai/svajonės, draugystė, santykiai, aš ir mano kūnas, pinigai, čia ir dabar, priminimai ir pan. Užsiėmimas gali būti ir be temos – ji natūraliai susidėlioja kai susirenka grupė (ir man padedant  )

Atvira fotoburtams,
Eglė | noriu[eta]essu.eu | 8677 20880